Ceník daňové evidence

Vedení daňové evidence nabízíme a poskytujeme za přijatelné ceny, které naleznete v ceníku daňové evidence.

Cena daňové evidence začíná u měsíčního paušálu ve výši 500,00 Kč / měsíčně a zahrnuje zaúčtování do 30 účetních dokladů měsíčně.
Nad 30 účetních dokladů se cena zaúčtování každého dalšího účetního dokladu (faktury, pokladní doklady atd.) pohybuje u daňové evidence 15,00 Kč / účetní doklad.

Daňová evidence a daně

Daně zpracované v rámci daňové evidence jsou již zahrnuty v ceně ceníku daňové evidence a z toho důvodu získáte vedení daňové evidence za přijatelnou cenu, ale také přiznání k dani z příjmů fyzických osob (včetně výkazu o majetku a závazcích, výkazu příjmů a výdajů, přehledů pro ZP a SSZ), přiznání k dani z přidané hodnoty (měsíční nebo čtvrtletní přiznání k DPH), daň silniční.

Daňová evidence a závěrkové operace

Závěrkové operace a vedení daňové evidence sice k sobě patří, ale my si 13. paušál na konci roku v rámci vedení daňové evidence neúčtujeme a z toho důvodu není cena za závěrkové operace v našem ceníku uvedena.

Daňová evidence a výhodný měsíční paušál

Objednáte-li si předem smluvně definovaný objem účetních dokladů převyšující 100 účetních dokladů měsíčně, tak od nás dostanete zaúčtování až 120 účetních dokladů a 120 bankovních operací ročně zdarma.

Daňová evidence - Zaúčtování dokladůMiniStandard
Zaúčtování do 30 dokladů500,00 Kč500,00 Kč
Zaúčtování nad 30 dokladů (cena za každý další doklad)15,00 Kč18,00 Kč
Zaúčtování bankovní operace3,00 Kč3,00 Kč
Zaúčtování skladové položky3,00 Kč3,00 Kč
Součastně dostanete tyto úkony a služby, které jsou již zahrnuty v ceně
Závěrkové operace
Interní členění (střediska, výkony, zakázky apod.)
Přiznání k DPH, daň silniční, přiznání k dani z příjmů + přehledy
Evidence drobného, hmotného a nehmotného majetku
Zastupování na úřadech

Ceny jsou uvedeny včetně DPH a platí ke dni 03.02.2023.
Nejsme plátci DPH. Ceny jsou konečné a lze je upravit dle vzájemné dohody.

Popis variant Mini a Standard

  • Mini - klient nám zasílá naskenované účetní doklady a založení těchto dokladů je už v jeho režii. Klient platí jen za zaúčtování účetních dokladů. Osobní kontakt a zastupování na úřadech záleží na objemu dokladů a vzdálenosti klienta. Veškeré tiskové sestavy, včetně daňového přiznání zasíláme klientům ve formátu PDF.
  • Standard - Klient platí za zaúčtování a založení účetních dokladů. Varianta vhodná pouze pro klienty z místa nebo z blízkého okolí naši hlavní působnosti. Osobní kontakt a zastupování na úřadech je samozřejmostí.

Další ceníky účetních služeb: