Ceník personalistiky a mezd

Personalistiku a zpracování mezd nabízíme a poskytujeme za přijatelné ceny, které naleznete v ceníku personalistiky a mezd.

Cena zpracování měsíční mzdy se v oblasti mezd pohybuje v rozmezí 100,00 - 130,00 Kč / zaměstnance a vždy se stanovuje od počtu zaměstnanců.
Pokud nám budete zasílat podklady elektronicky, tak cena bude v rozmezí 100,00 - 70,00 / zaměstnance.Cena zahrnuje mimo jiné také veškerou personální agendu, měsíční přehledy, výplatní pásky, roční zúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti a funkčních požitků, evidenční a mzdové listy.

Mzdy a daně

Daně zpracované v rámci zpracování mezd jsou již zahrnuty v ceně ceníku personalistiky a mezd a z toho důvodu získáte zpracování mezd za přijatelnou cenu, ale také roční zúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti a funkčních požitků.

Personalistika a mzdy

V rámci zpracování mezd zajistíme také veškerou personální agendu (pracovní smlouvy, dohody o provedení práce, výpovědi pracovního poměru, potvrzení o příjmu, přihlášení nebo odhlášení zaměstnanců).

Získejte až 12 měsíčních mezd ročně zdarma k měsíčnímu paušálu

Stačí k tomu málo. Mít nad 10 zaměstnanců a smluvně si definovat objem měsíčních mezd.

Zpracování mezd - Počet měsíčních mezdMiniStandard
Zpracování měsíční mzdy do 10 zaměstnanců100,00 Kč130,00 Kč
Zpracování měsíční mzdy nad 10 zaměstnanců70,00 Kč100,00 Kč
Součastně dostanete tyto úkony a služby, které jsou již zahrnuty v ceně
Veškerá mzdová a personální agenda
Zastupování na úřadě

Ceny jsou uvedeny včetně DPH a platí ke dni 03.02.2023.
Nejsme plátci DPH. Ceny jsou konečné a lze je upravit dle vzájemné dohody.

Popis variant Mini a Standard

  • Mini - klient nám zasílá podklady elektronicky. Veškeré tiskové sestavy, včetně výplatních pásek, příkazů k úhradě, měsíčních přehledů atd. zasíláme klientům ve formátu PDF. Osobní kontakt a zastupování na úřadech záleží na počtu zaměstnanců a vzdálenosti klienta. Tato varianta je vhodná i pro klienty z místa nebo z blízkého okolí naši působnosti, kteří mají u nás objednanou jinou účetní službu, za podmínky zaslání podkladů elektronicky nebo předání při osobních schůzkách.
  • Standard - varianta vhodná pro klienty, kteří nemají u nás objednanou jinou účetní službu a jsou z místa nebo z blízkého okolí naši hlavní působnosti. Osobní kontakt a zastupování na úřadech je samozřejmostí. Podklady nám klient předává dle vzájemné dohody.

Další ceníky účetních služeb: