Ceník vedení účetnictví

Vedení účetnictví nabízíme a poskytujeme za přijatelné ceny, které naleznete v ceníku vedení účetnictví.

Cena vedení účetnictví začíná u měsíčního paušálu ve výši 1000,00 Kč / měsíčně a zahrnuje zaúčtování do 30 účetních dokladů měsíčně.
Nad 30 účetních dokladů se cena zaúčtování každého dalšího účetního dokladu (faktury, pokladní doklady atd.) pohybuje u vedení účetnictví 20,00 Kč / účetní doklad.

Vedení účetnictví a daně

Daně zpracované v rámci vedení účetnictví jsou již zahrnuty v ceně ceníku účetnictví a z toho důvodu získáte vedení účetnictví za přijatelnou cenu, ale také přiznání k dani z příjmů právnických osob (včetně výkazu zisku a ztrát, rozvahy), přiznání k dani z přidané hodnoty (měsíční nebo čtvrtletní přiznání k DPH), daň silniční.

Vedení účetnictví a závěrkové operace

Závěrkové operace v rámci vedení účetnictví jsou trošku složitější než u vedení daňové evidence a z toho důvodu nemůžeme s přesností říct, že si 13. paušál nebudeme účtovat. Nicméně garantujeme, že v případě účtování tohoto paušálu za závěrkové operace v rámci vedení účetníctví bude maximální cena tohoto paušálu do 1000,00 Kč.

Vedení účetnictví a výhodný měsíční paušál

Získejte zaúčtování až 120 účetních dokladů a 120 bankovních operací ročně zdarma. Stačí k tomu málo. Mít nad 100 účetních dokladů měsíčně a smluvně si definovat objem účetních dokladů.

Účetnictví, Vedení účetnictví - Zaúčtování dokladůMiniStandard
Zaúčtování do 30 dokladů1 000,00 Kč1 000,00 Kč
Zaúčtování nad 30 dokladů (cena za každý další doklad)20,00 Kč23,00 Kč
Zaúčtování bankovní operace3,00 Kč3,00 Kč
Zaúčtování skladové položky3,00 Kč3,00 Kč
Závěrkové operacedo 1000,00 Kčdo 1000,00 Kč
Příloha k roční závěrceod 1000,00 Kčod 1000,00 Kč
Součastně dostanete tyto úkony a služby, které jsou již zahrnuty v ceně
Interní členění (střediska, výkony, zakázky apod.)
Přiznání k DPH, daň silniční, přiznání k dani z příjmů + výkazy
Evidence drobného, hmotného a nehmotného majetku
Zastupování na úřadech

Ceny jsou uvedeny včetně DPH a platí ke dni 03.02.2023.
Nejsme plátci DPH. Ceny jsou konečné a lze je upravit dle vzájemné dohody.

Popis variant Mini a Standard

  • Mini - klient nám zasílá naskenované účetní doklady a založení těchto dokladů je už v jeho režii. Klient platí jen za zaúčtování účetních dokladů. Osobní kontakt a zastupování na úřadech záleží na objemu dokladů a vzdálenosti klienta. Veškeré tiskové sestavy, včetně daňového přiznání zasíláme klientům ve formátu PDF.
  • Standard - Klient platí za zaúčtování a založení účetních dokladů. Varianta vhodná pouze pro klienty z místa nebo z blízkého okolí naši hlavní působnosti. Osobní kontakt a zastupování na úřadech je samozřejmostí.

Další ceníky účetních služeb: