Kurzy mien a najlepšie kurzy mien bánk a zmenární

Aktuálne dnešné kurzy mien online pre nákup alebo predaj a prehľad kurzov svetových mien pre devízy alebo valuty bánk a zmenární podľa aktuálnych kurzových lístkov v Česku a na Slovensku. Predávajte a nakupujte valuty za najlepší VIP kurzy mien v zmenárňach. Poskytujeme prehľad najlepších VIP kurzov mien v zmenárňach.

Najlepšie kurzy mien vybraných mien bánk a zmenární

Najvýhodnejšie kurzy vybraných mien v bankách a zmenárňach dňa 05.03.2021.
Prehľad najvýhodnejšieho kurzu pre nákup a predaj svetových mien. Výberom meny zobrazíte zmenáreň alebo banku, ktorá ponúka najlepší kurz meny a porovnanie aktuálneho kurzu vybranej meny s ostatnými bankami a zmenárňami.

MenaDevízyValutyVIP kurz valut
NákupPredajNákupPredajNákupPredaj
Americký dolárUSD1.19941.18841.20601.19501.21601.1860
Austrálsky dolárAUD1.56601.54701.58551.56001.58201.5370
Bulharský levBGN1.99501.91681.98501.90501.97001.8800
Česká korunaCZK26.571025.925026.600026.300026.430026.1000
Chorvátska kunaHRK7.70107.47307.60007.49397.59007.4100
Čínsky jüanCNY7.89637.55877.88977.7000
Dánska korunaDKK7.47607.39607.52687.45007.57507.3830
Egyptská libraEGP18.220015.2200
Hongkongský dolárHKD9.41809.11809.85007.9500
Indická rupiaINR88.300085.700093.180073.1800
Indonézska rupiaIDR19378.000012778.0000
Islandská korunaISK154.5000145.5000171.9000123.9000
Izraelský šekelILS4.29003.3500
Japonský jenJPY129.9700128.6700130.9300127.7700133.3300127.8700
Juhoafrický randZAR18.450018.050019.030017.2300
Juhokórejský wonKRW1522.00001092.0000
Kanadský dolárCAD1.52501.50801.55501.53001.54201.5050
Libra šterlingovGBP0.86670.85970.87260.86000.87500.8560
Maďarský forintHUF368.1100364.4500360.0000360.5100369.8000361.0000
Mexické pesoMXN26.120022.5200
MMFXDR0.84790.8275
Nórska korunaNOK10.270010.170010.419010.300010.390010.1740
Novozélandský dolárNZD1.70731.63751.80701.4810
Poľský zlotýPLN4.61704.51454.56004.50404.60004.5300
Rumunský nový leiRON4.97764.78244.94084.82165.15004.7500
Ruský rubeľRUB89.600088.200089.700087.538092.136085.8370
Saúdský riálSAR4.59704.35705.20004.5400
Singapurský dolárSGD1.63201.56801.62001.4200
Švajčiarsky frankCHF1.11371.10031.12601.11201.12601.1030
Švédska korunaSEK10.237010.137010.385510.110010.370010.1440
Thajský bahtTHB40.076029.3240
Turecká nová líraTRY8.97008.87009.02738.82609.14608.8960
Ukrajinská hrivnaUAH39.000032.000038.490031.8000


Nákup - banka nakupuje, klient predáva
Predaj - banka predáva, klient nakupuje
Devízy - cudzia mena prevádzaná medzi účtami
Valuty - cudzie mena v hotovosti - bankovky a mince