Kurzy mien a najlepšie kurzy mien bánk a zmenární

Aktuálne dnešné kurzy mien online pre nákup alebo predaj a prehľad kurzov svetových mien pre devízy alebo valuty bánk a zmenární podľa aktuálnych kurzových lístkov v Česku a na Slovensku. Predávajte a nakupujte valuty za najlepší VIP kurzy mien v zmenárňach. Poskytujeme prehľad najlepších VIP kurzov mien v zmenárňach.

Najlepšie kurzy mien vybraných mien bánk a zmenární

Najvýhodnejšie kurzy vybraných mien v bankách a zmenárňach dňa 15.10.2021.
Prehľad najvýhodnejšieho kurzu pre nákup a predaj svetových mien. Výberom meny zobrazíte zmenáreň alebo banku, ktorá ponúka najlepší kurz meny a porovnanie aktuálneho kurzu vybranej meny s ostatnými bankami a zmenárňami.

MenaDevízyValutyVIP kurz valut
NákupPredajNákupPredajNákupPredaj
Americký dolárUSD1.16571.15471.17001.18701.18001.1530
Austrálsky dolárAUD1.57501.55301.60471.62001.59301.5470
Bulharský levBGN1.99501.91681.98501.90501.97001.8800
Česká korunaCZK25.717025.057025.750025.400025.560025.2900
Chorvátska kunaHRK7.62207.39707.53007.41997.52007.3500
Čínsky jüanCNY7.63427.29827.55987.3776
Dánska korunaDKK7.48027.40027.53127.45007.57907.3870
Egyptská libraEGP17.700014.7000
Hongkongský dolárHKD9.17708.87709.67007.7700
Indická rupiaINR88.200085.600093.020073.0200
Indonézska rupiaIDR18640.000012040.0000
Islandská korunaISK168.6000120.6000
Izraelský šekelILS4.08003.9000
Japonský jenJPY133.3500132.0500133.3200130.6500136.4300130.7500
Juhoafrický randZAR17.260016.860017.810016.1800
Juhokórejský wonKRW1547.80001117.8000
Kanadský dolárCAD1.44101.42401.47291.49001.46001.4270
Libra šterlingovGBP0.84800.84100.85330.86000.86400.8420
Maďarský forintHUF361.4600357.8600358.0000354.6300363.0000354.5000
Mexické pesoMXN24.630021.0300
MMFXDR0.83330.8133
Nórska korunaNOK9.80509.70509.940010.30009.89709.7040
Novozélandský dolárNZD1.68001.61001.77801.4520
Poľský zlotýPLN4.62704.51204.58004.51404.60004.5400
Rumunský nový leiRON5.04944.85145.01114.89035.23004.8100
Ruský rubeľRUB83.400082.000084.136082.108085.760080.0690
Saúdský riálSAR4.47404.23405.08004.4200
Singapurský dolárSGD1.59651.53251.58001.3800
Švajčiarsky frankCHF1.07871.06531.09001.08501.08601.0640
Švédska korunaSEK10.06709.967010.210010.130010.20309.9870
Thajský bahtTHB42.326031.5740
Turecká nová líraTRY10.770010.670010.774010.514010.979010.4380
Ukrajinská hrivnaUAH33.000031.000035.510029.5700


Nákup - banka nakupuje, klient predáva
Predaj - banka predáva, klient nakupuje
Devízy - cudzia mena prevádzaná medzi účtami
Valuty - cudzie mena v hotovosti - bankovky a mince