Kurzy mien a najlepšie kurzy mien bánk a zmenární

Aktuálne dnešné kurzy mien online pre nákup alebo predaj a prehľad kurzov svetových mien pre devízy alebo valuty bánk a zmenární podľa aktuálnych kurzových lístkov v Česku a na Slovensku. Predávajte a nakupujte valuty za najlepší VIP kurzy mien v zmenárňach. Poskytujeme prehľad najlepších VIP kurzov mien v zmenárňach.

Najlepšie kurzy mien vybraných mien bánk a zmenární

Najvýhodnejšie kurzy vybraných mien v bankách a zmenárňach dňa 01.10.2022.
Prehľad najvýhodnejšieho kurzu pre nákup a predaj svetových mien. Výberom meny zobrazíte zmenáreň alebo banku, ktorá ponúka najlepší kurz meny a porovnanie aktuálneho kurzu vybranej meny s ostatnými bankami a zmenárňami.

MenaDevízyValutyVIP kurz valut
NákupPredajNákupPredajNákupPredaj
Americký dolárUSD0.98500.97400.98500.98000.99600.9700
Austrálsky dolárAUD1.51951.49751.53661.50001.55901.5160
Bulharský levBGN1.99451.91631.98501.87801.97001.9000
Česká korunaCZK24.950024.375024.800024.6000
Chorvátska kunaHRK7.67717.37617.61937.43577.53007.3600
Čínsky jüanCNY7.10336.79077.01237.5000
Dánska korunaDKK7.47627.39627.52677.45007.57107.3790
Egyptská libraEGP18.690015.6900
Hongkongský dolárHKD7.81007.51008.34006.4400
Indická rupiaINR80.600078.000085.670065.6700
Indonézska rupiaIDR17275.000010675.0000
Islandská korunaISK159.3000111.3000
Izraelský šekelILS3.82003.5000
Japonský jenJPY141.8500140.5500142.0700140.0000146.3400139.8800
Juhoafrický randZAR17.780017.380018.320015.8200
Juhokórejský wonKRW1580.00001150.0000
Kanadský dolárCAD1.34751.33051.36211.34001.37901.3400
Libra šterlingovGBP0.88550.88140.88700.89000.89500.8700
Maďarský forintHUF426.1000416.9000410.0000412.4000429.6000414.3000
Mexické pesoMXN20.470016.8700
MMFXDR0.77010.7515
Nórska korunaNOK10.580010.480010.700010.491010.809010.5730
Novozélandský dolárNZD1.75301.68301.84801.5220
Poľský zlotýPLN4.92604.80604.82004.80404.90004.7600
Rumunský nový leiRON5.04854.85055.00884.88805.23004.8100
Ruský rubeľRUB62.730455.427070.802065.000069.502057.3520
Saúdský riálSAR3.78753.54754.41003.7500
Singapurský dolárSGD1.43261.36861.42301.2230
Švajčiarsky frankCHF0.96430.95090.97500.95000.98700.9620
Švédska korunaSEK10.960010.860011.110010.900011.100010.8320
Thajský bahtTHB40.616030.0000
Turecká nová líraTRY18.170018.070018.270017.620018.620017.2860
Ukrajinská hrivnaUAH44.000040.000044.780038.6700


Nákup - banka nakupuje, klient predáva
Predaj - banka predáva, klient nakupuje
Devízy - cudzia mena prevádzaná medzi účtami
Valuty - cudzie mena v hotovosti - bankovky a mince