Kurzy mien a najlepšie kurzy mien bánk a zmenární

Aktuálne dnešné kurzy mien online pre nákup alebo predaj a prehľad kurzov svetových mien pre devízy alebo valuty bánk a zmenární podľa aktuálnych kurzových lístkov v Česku a na Slovensku. Predávajte a nakupujte valuty za najlepší VIP kurzy mien v zmenárňach. Poskytujeme prehľad najlepších VIP kurzov mien v zmenárňach.

Najlepšie kurzy mien vybraných mien bánk a zmenární

Najvýhodnejšie kurzy vybraných mien v bankách a zmenárňach dňa 02.12.2021.
Prehľad najvýhodnejšieho kurzu pre nákup a predaj svetových mien. Výberom meny zobrazíte zmenáreň alebo banku, ktorá ponúka najlepší kurz meny a porovnanie aktuálneho kurzu vybranej meny s ostatnými bankami a zmenárňami.

MenaDevízyValutyVIP kurz valut
NákupPredajNákupPredajNákupPredaj
Americký dolárUSD1.13891.12791.14501.13501.15101.1240
Austrálsky dolárAUD1.59401.57201.62601.58001.62401.5770
Bulharský levBGN1.99501.91681.98501.90501.97001.8800
Česká korunaCZK25.827025.165025.790025.500025.640025.3700
Chorvátska kunaHRK7.63207.40607.60007.43677.53007.3500
Čínsky jüanCNY7.38827.06307.33477.1579
Dánska korunaDKK7.47617.39617.52787.45007.57507.3830
Egyptská libraEGP17.300014.3000
Hongkongský dolárHKD8.98108.68109.48007.5800
Indická rupiaINR85.800083.200090.900070.9000
Indonézska rupiaIDR18568.000011968.0000
Islandská korunaISK165.8000117.8000
Izraelský šekelILS3.91003.9000
Japonský jenJPY129.1200127.8200129.7800130.0000131.6600126.3400
Juhoafrický randZAR18.135017.735018.680017.0200
Juhokórejský wonKRW1509.00001079.0000
Kanadský dolárCAD1.45251.43551.48861.45001.47701.4430
Libra šterlingovGBP0.85450.84750.85850.85000.86900.8470
Maďarský forintHUF368.0030360.1948366.0000361.0000367.0000358.3000
Mexické pesoMXN24.980021.3800
MMFXDR0.82400.8042
Nórska korunaNOK10.280010.180010.415010.300010.409010.1930
Novozélandský dolárNZD1.68901.61901.78701.4610
Poľský zlotýPLN4.68004.59394.64004.60404.65004.5900
Rumunský nový leiRON5.04754.84955.01074.88995.23004.8100
Ruský rubeľRUB84.350082.950085.493083.433086.858081.0620
Saúdský riálSAR4.37004.13004.98004.3200
Singapurský dolárSGD1.57601.51201.56401.3640
Švajčiarsky frankCHF1.04901.03561.05901.04501.05601.0360
Švédska korunaSEK10.270010.170010.427510.300010.486010.2540
Thajský bahtTHB41.856031.1040
Turecká nová líraTRY15.346015.575015.028014.920015.535014.7370
Ukrajinská hrivnaUAH33.000029.000035.930029.8800


Nákup - banka nakupuje, klient predáva
Predaj - banka predáva, klient nakupuje
Devízy - cudzia mena prevádzaná medzi účtami
Valuty - cudzie mena v hotovosti - bankovky a mince