Kurzy mien a najlepšie kurzy mien bánk a zmenární

Aktuálne dnešné kurzy mien online pre nákup alebo predaj a prehľad kurzov svetových mien pre devízy alebo valuty bánk a zmenární podľa aktuálnych kurzových lístkov v Česku a na Slovensku. Predávajte a nakupujte valuty za najlepší VIP kurzy mien v zmenárňach. Poskytujeme prehľad najlepších VIP kurzov mien v zmenárňach.

Najlepšie kurzy mien vybraných mien bánk a zmenární

Najvýhodnejšie kurzy vybraných mien v bankách a zmenárňach dňa 20.05.2022.
Prehľad najvýhodnejšieho kurzu pre nákup a predaj svetových mien. Výberom meny zobrazíte zmenáreň alebo banku, ktorá ponúka najlepší kurz meny a porovnanie aktuálneho kurzu vybranej meny s ostatnými bankami a zmenárňami.

MenaDevízyValutyVIP kurz valut
NákupPredajNákupPredajNákupPredaj
Americký dolárUSD1.06521.05421.06901.05001.07501.0530
Austrálsky dolárAUD1.50851.48651.54201.50001.53001.4880
Bulharský levBGN1.99601.91781.98501.90501.97001.9000
Česká korunaCZK25.034024.392024.950024.600024.890024.4600
Chorvátska kunaHRK7.64607.42007.50007.44857.55007.3700
Čínsky jüanCNY7.25896.93947.20657.5000
Dánska korunaDKK7.48257.40257.53367.45007.58207.3890
Egyptská libraEGP18.720015.7200
Hongkongský dolárHKD8.46008.16008.96007.0600
Indická rupiaINR83.300080.700088.130068.1300
Indonézska rupiaIDR17784.000011184.0000
Islandská korunaISK158.3000110.3000
Izraelský šekelILS3.88003.5000
Japonský jenJPY135.9140134.9500135.7900138.0000139.3100133.3900
Juhoafrický randZAR16.980016.580017.530015.9000
Juhokórejský wonKRW1516.50001086.5000
Kanadský dolárCAD1.36271.34571.38611.35001.37801.3490
Libra šterlingovGBP0.85250.84550.85500.84500.86400.8420
Maďarský forintHUF388.2650380.0426383.0000376.0000390.4000377.0000
Mexické pesoMXN21.890018.2900
MMFXDR0.79690.7777
Nórska korunaNOK10.305010.205010.000010.281010.384010.1680
Novozélandský dolárNZD1.68801.61801.78601.4600
Poľský zlotýPLN4.70004.58104.65004.60004.67004.5700
Rumunský nový leiRON5.04664.84865.00874.88795.22004.8100
Ruský rubeľRUB69.626061.127069.848075.000068.548064.4960
Saúdský riálSAR4.09103.85104.70004.0400
Singapurský dolárSGD1.49101.42701.47901.2790
Švajčiarsky frankCHF1.03371.02031.04301.04001.04201.0210
Švédska korunaSEK10.530010.430010.693010.500010.694010.4500
Thajský bahtTHB39.976030.0000
Turecká nová líraTRY16.960016.860017.010016.397017.336016.4370
Ukrajinská hrivnaUAH38.000035.000040.000035.0100


Nákup - banka nakupuje, klient predáva
Predaj - banka predáva, klient nakupuje
Devízy - cudzia mena prevádzaná medzi účtami
Valuty - cudzie mena v hotovosti - bankovky a mince