Kurzy mien a najlepšie kurzy mien bánk a zmenární

Aktuálne dnešné kurzy mien online pre nákup alebo predaj a prehľad kurzov svetových mien pre devízy alebo valuty bánk a zmenární podľa aktuálnych kurzových lístkov v Česku a na Slovensku. Predávajte a nakupujte valuty za najlepší VIP kurzy mien v zmenárňach. Poskytujeme prehľad najlepších VIP kurzov mien v zmenárňach.

Najlepšie kurzy mien vybraných mien bánk a zmenární

Najvýhodnejšie kurzy vybraných mien v bankách a zmenárňach dňa 03.02.2023.
Prehľad najvýhodnejšieho kurzu pre nákup a predaj svetových mien. Výberom meny zobrazíte zmenáreň alebo banku, ktorá ponúka najlepší kurz meny a porovnanie aktuálneho kurzu vybranej meny s ostatnými bankami a zmenárňami.

MenaDevízyValutyVIP kurz valut
NákupPredajNákupPredajNákupPredaj
Americký dolárUSD1.09781.08681.00501.08001.10901.0720
Austrálsky dolárAUD1.55401.53701.57611.54001.57201.5270
Bulharský levBGN2.00471.90691.98501.87801.97001.9000
Česká korunaCZK24.089023.471024.000024.6000
Chorvátska kunaHRK7.72497.34817.76007.31007.76007.3100
Čínsky jüanCNY7.51487.17007.45807.5000
Dánska korunaDKK7.48507.40507.52967.45007.58207.3900
Egyptská libraEGP32.751029.7510
Hongkongský dolárHKD8.71868.42909.22607.3260
Indická rupiaINR90.700088.100095.510075.5100
Indonézska rupiaIDR18522.600011922.6000
Islandská korunaISK172.7000124.7000
Izraelský šekelILS4.06203.5000
Japonský jenJPY140.9100139.6100142.2600140.0000144.3900137.2300
Juhoafrický randZAR18.945018.545019.526017.0260
Juhokórejský wonKRW1519.80001089.8000
Kanadský dolárCAD1.46751.45051.43001.46001.48501.4360
Libra šterlingovGBP0.89450.88750.89700.89000.91400.8870
Maďarský forintHUF389.5290381.6000390.0000390.0000390.0000378.6000
Mexické pesoMXN21.227017.6270
Nórska korunaNOK11.012010.912011.138010.930011.104010.8550
Novozélandský dolárNZD1.72301.65301.82081.4948
Poľský zlotýPLN4.74504.63104.70004.63034.73004.6000
Rumunský nový leiRON5.02414.78224.96574.84595.18004.7700
Ruský rubeľRUB82.010070.567085.000075.000098.371071.0700
Saúdský riálSAR4.22153.98154.83154.1715
Singapurský dolárSGD1.46451.40051.45201.2520
Švajčiarsky frankCHF1.00570.99230.98901.00001.01800.9880
Švédska korunaSEK11.377011.277011.512011.300011.542011.2480
Thajský bahtTHB39.734030.0000
Turecká nová líraTRY20.620020.520020.670020.174021.068019.5480
Ukrajinská hrivnaUAH45.000040.000050.750042.6500


Nákup - banka nakupuje, klient predáva
Predaj - banka predáva, klient nakupuje
Devízy - cudzia mena prevádzaná medzi účtami
Valuty - cudzie mena v hotovosti - bankovky a mince