Kurzy mien a najlepšie kurzy mien bánk a zmenární

Aktuálne dnešné kurzy mien online pre nákup alebo predaj a prehľad kurzov svetových mien pre devízy alebo valuty bánk a zmenární podľa aktuálnych kurzových lístkov v Česku a na Slovensku. Predávajte a nakupujte valuty za najlepší VIP kurzy mien v zmenárňach. Poskytujeme prehľad najlepších VIP kurzov mien v zmenárňach.

Najlepšie kurzy mien vybraných mien bánk a zmenární

Najvýhodnejšie kurzy vybraných mien v bankách a zmenárňach dňa 27.05.2022.
Prehľad najvýhodnejšieho kurzu pre nákup a predaj svetových mien. Výberom meny zobrazíte zmenáreň alebo banku, ktorá ponúka najlepší kurz meny a porovnanie aktuálneho kurzu vybranej meny s ostatnými bankami a zmenárňami.

MenaDevízyValutyVIP kurz valut
NákupPredajNákupPredajNákupPredaj
Americký dolárUSD1.07201.06101.08051.06001.09101.0680
Austrálsky dolárAUD1.52001.49801.55001.50001.54001.4970
Bulharský levBGN1.99501.91681.98501.90501.97001.9000
Česká korunaCZK24.970024.333024.980024.600024.910024.4800
Chorvátska kunaHRK7.68817.38677.50007.43577.55007.3700
Čínsky jüanCNY7.33807.05307.23757.0631
Dánska korunaDKK7.48007.40007.53057.45007.57807.3860
Egyptská libraEGP19.370016.3700
Hongkongský dolárHKD8.52008.22009.03007.1300
Indická rupiaINR83.900081.300088.710068.7100
Indonézska rupiaIDR17965.000011365.0000
Islandská korunaISK157.3000109.3000
Izraelský šekelILS3.91002.9700
Japonský jenJPY136.1500134.8500137.0900134.0000140.6300134.6100
Juhoafrický randZAR16.850016.503117.400014.9000
Juhokórejský wonKRW1524.00001094.0000
Kanadský dolárCAD1.37851.36151.40571.37001.39501.3650
Libra šterlingovGBP0.85670.84970.86150.84600.86800.8450
Maďarský forintHUF390.4000386.6380385.0000382.6000399.4000385.5000
Mexické pesoMXN22.000018.4000
MMFXDR0.80200.7826
Nórska korunaNOK10.303010.203010.429510.200010.363010.1490
Novozélandský dolárNZD1.68601.61601.78251.4565
Poľský zlotýPLN4.65704.54504.64004.58004.64004.5400
Rumunský nový leiRON5.04144.84375.00164.88105.22004.8100
Ruský rubeľRUB68.200064.303082.000075.000082.298067.4820
Saúdský riálSAR4.12003.88004.73004.0700
Singapurský dolárSGD1.49901.43501.48001.2800
Švajčiarsky frankCHF1.03421.02081.04301.04001.04301.0220
Švédska korunaSEK10.580010.480010.720010.500010.790010.5400
Thajský bahtTHB40.196029.4440
Turecká nová líraTRY17.450017.350017.510017.059018.018017.0800
Ukrajinská hrivnaUAH38.000035.000040.000035.0100


Nákup - banka nakupuje, klient predáva
Predaj - banka predáva, klient nakupuje
Devízy - cudzia mena prevádzaná medzi účtami
Valuty - cudzie mena v hotovosti - bankovky a mince