Kurzy mien a najlepšie kurzy mien bánk a zmenární

Aktuálne dnešné kurzy mien online pre nákup alebo predaj a prehľad kurzov svetových mien pre devízy alebo valuty bánk a zmenární podľa aktuálnych kurzových lístkov v Česku a na Slovensku. Predávajte a nakupujte valuty za najlepší VIP kurzy mien v zmenárňach. Poskytujeme prehľad najlepších VIP kurzov mien v zmenárňach.

Najlepšie kurzy mien vybraných mien bánk a zmenární

Najvýhodnejšie kurzy vybraných mien v bankách a zmenárňach dňa 19.09.2021.
Prehľad najvýhodnejšieho kurzu pre nákup a predaj svetových mien. Výberom meny zobrazíte zmenáreň alebo banku, ktorá ponúka najlepší kurz meny a porovnanie aktuálneho kurzu vybranej meny s ostatnými bankami a zmenárňami.

MenaDevízyValutyVIP kurz valut
NákupPredajNákupPredajNákupPredaj
Americký dolárUSD1.18411.17311.19001.18701.19201.1640
Austrálsky dolárAUD1.62351.60151.64991.62001.64501.5960
Bulharský levBGN1.99501.91681.98501.90501.97001.8800
Česká korunaCZK25.620025.002025.600025.400025.540025.2800
Chorvátska kunaHRK7.62007.39507.45007.41107.52007.3500
Čínsky jüanCNY7.76347.42187.67267.4876
Dánska korunaDKK7.47597.39597.52717.45007.57507.3830
Egyptská libraEGP18.080015.0800
Hongkongský dolárHKD9.32309.02309.82007.9200
Indická rupiaINR87.750085.150092.590072.5900
Indonézska rupiaIDR19052.000012452.0000
Islandská korunaISK170.4000122.4000
Izraelský šekelILS4.12003.9000
Japonský jenJPY130.2000128.9000130.5100128.0000132.9000127.4800
Juhoafrický randZAR17.447017.047017.990016.3400
Juhokórejský wonKRW1562.00001132.0000
Kanadský dolárCAD1.50051.48351.52401.49001.52401.4880
Libra šterlingovGBP0.85880.85180.86250.86000.87000.8480
Maďarský forintHUF353.1100349.5900352.0000348.0000357.0000348.7000
Mexické pesoMXN24.300020.7000
MMFXDR0.83870.81850.83750.8173
Nórska korunaNOK10.189010.089010.311010.300010.334010.1200
Novozélandský dolárNZD1.70251.63251.79951.4735
Poľský zlotýPLN4.63904.52844.58004.52324.62004.5600
Rumunský nový leiRON5.04704.84905.00874.88795.22004.8100
Ruský rubeľRUB86.325084.925086.137084.061088.441082.4940
Saúdský riálSAR4.53904.29905.15004.4900
Singapurský dolárSGD1.61801.55401.60501.4050
Švajčiarsky frankCHF1.09871.08531.10401.08501.10801.0860
Švédska korunaSEK10.204010.104010.350010.200010.365010.1400
Thajský bahtTHB42.836032.0840
Turecká nová líraTRY10.185010.085010.09009.846710.38409.8760
Ukrajinská hrivnaUAH34.000031.000036.290030.1500


Nákup - banka nakupuje, klient predáva
Predaj - banka predáva, klient nakupuje
Devízy - cudzia mena prevádzaná medzi účtami
Valuty - cudzie mena v hotovosti - bankovky a mince