Kurzy mien a najlepšie kurzy mien bánk a zmenární

Aktuálne dnešné kurzy mien online pre nákup alebo predaj a prehľad kurzov svetových mien pre devízy alebo valuty bánk a zmenární podľa aktuálnych kurzových lístkov v Česku a na Slovensku. Predávajte a nakupujte valuty za najlepší VIP kurzy mien v zmenárňach. Poskytujeme prehľad najlepších VIP kurzov mien v zmenárňach.

Najlepšie kurzy mien vybraných mien bánk a zmenární

Najvýhodnejšie kurzy vybraných mien v bankách a zmenárňach dňa 29.11.2020.
Prehľad najvýhodnejšieho kurzu pre nákup a predaj svetových mien. Výberom meny zobrazíte zmenáreň alebo banku, ktorá ponúka najlepší kurz meny a porovnanie aktuálneho kurzu vybranej meny s ostatnými bankami a zmenárňami.

MenaDevízyValutyVIP kurz valut
NákupPredajNákupPredajNákupPredaj
Americký dolárUSD1.19731.18631.20301.18001.21701.1910
Austrálsky dolárAUD1.62901.60701.65941.62001.65201.6030
Bulharský levBGN1.98521.92651.98501.90501.97001.8800
Česká korunaCZK26.511025.832026.450026.200026.330026.0700
Chorvátska kunaHRK7.66807.44227.64757.46317.57007.3900
Čínsky jüanCNY7.97477.73907.91267.7218
Dánska korunaDKK7.48187.40187.53407.45007.58207.3890
Egyptská libraEGP18.150015.1500
Hongkongský dolárHKD9.39209.11859.89007.9900
Indická rupiaINR89.400086.800094.250074.2500
Indonézska rupiaIDR19145.000012545.0000
Islandská korunaISK154.5000145.5000178.4000130.4000
Izraelský šekelILS4.29003.3500
Japonský jenJPY124.8000123.5000125.6700123.0000128.2800123.2200
Juhoafrický randZAR18.385017.985018.880017.3300
Juhokórejský wonKRW1492.00001062.0000
Kanadský dolárCAD1.55811.54111.58891.55001.58301.5440
Libra šterlingovGBP0.89850.89150.90250.89000.91200.8920
Maďarský forintHUF362.9600359.3400363.0000361.0000366.0000357.3000
Mexické pesoMXN24.650021.0500
MMFXDR0.84410.8237
Nórska korunaNOK10.620010.520010.742010.700010.701010.4700
Novozélandský dolárNZD1.73401.66401.83131.5053
Poľský zlotýPLN4.54204.43004.49004.42164.51004.4500
Rumunský nový leiRON4.94714.80094.93284.81385.14004.7400
Ruský rubeľRUB91.615090.215091.226089.026093.969087.4960
Saúdský riálSAR4.59204.35205.20004.5400
Singapurský dolárSGD1.62801.56401.61601.4160
Švajčiarsky frankCHF1.08751.07411.09601.08001.09601.0740
Švédska korunaSEK10.209010.109010.368010.465010.359010.1340
Thajský bahtTHB39.816033.5000
Turecká nová líraTRY9.36709.26709.41009.27929.52109.2560
Ukrajinská hrivnaUAH39.000030.720039.720032.7200


Nákup - banka nakupuje, klient predáva
Predaj - banka predáva, klient nakupuje
Devízy - cudzia mena prevádzaná medzi účtami
Valuty - cudzie mena v hotovosti - bankovky a mince