Kurzy mien a najlepšie kurzy mien bánk a zmenární

Aktuálne dnešné kurzy mien online pre nákup alebo predaj a prehľad kurzov svetových mien pre devízy alebo valuty bánk a zmenární podľa aktuálnych kurzových lístkov v Česku a na Slovensku. Predávajte a nakupujte valuty za najlepší VIP kurzy mien v zmenárňach. Poskytujeme prehľad najlepších VIP kurzov mien v zmenárňach.

Najlepšie kurzy mien vybraných mien bánk a zmenární

Najvýhodnejšie kurzy vybraných mien v bankách a zmenárňach dňa 28.03.2020.
Prehľad najvýhodnejšieho kurzu pre nákup a predaj svetových mien. Výberom meny zobrazíte zmenáreň alebo banku, ktorá ponúka najlepší kurz meny a porovnanie aktuálneho kurzu vybranej meny s ostatnými bankami a zmenárňami.

MenaDevízyValutyVIP kurz valut
NákupPredajNákupPredajNákupPredaj
Americký dolárUSD1.10801.09801.11501.10501.12801.1030
Austrálsky dolárAUD1.82251.80251.80501.81001.85601.7800
Bulharský levBGN1.98511.92651.98001.90501.98001.9200
Česká korunaCZK27.580027.137026.350027.120027.610027.1300
Chorvátska kunaHRK7.72677.50037.57007.51967.63007.4300
Čínsky jüanCNY7.94867.71377.87767.7000
Dánska korunaDKK7.49057.43457.55567.45007.63807.4110
Egyptská libraEGP15.810014.9700
Hongkongský dolárHKD8.65708.42699.13507.3450
Indická rupiaINR83.500081.100088.500068.5000
Indonézska rupiaIDR20135.000013735.0000
Islandská korunaISK154.5000145.5000173.0000125.0000
Izraelský šekelILS4.29453.9000
Japonský jenJPY120.3000119.1000121.4000118.9700123.8700118.5000
Juhoafrický randZAR19.432019.132019.840018.3900
Juhokórejský wonKRW1507.00001107.0000
Kanadský dolárCAD1.55951.54351.57701.55001.59401.5420
Libra šterlingovGBP0.90000.90000.90500.89900.91300.8900
Maďarský forintHUF355.6200352.0800341.0000349.5000362.3000351.0000
Mexické pesoMXN26.680023.0800
MMFXDR0.81140.7918
Nórska korunaNOK11.671011.599011.400011.502011.969011.5820
Novozélandský dolárNZD1.88101.82101.98601.6600
Poľský zlotýPLN4.58304.50624.39004.49704.59004.4700
Rumunský nový leiRON4.91014.76504.89314.77515.01004.5700
Ruský rubeľRUB86.530085.882085.500083.729095.887084.1160
Saúdský riálSAR4.23804.03804.86154.2185
Singapurský dolárSGD1.60601.55201.59001.3900
Švajčiarsky frankCHF1.06501.05201.07001.05501.08201.0510
Švédska korunaSEK11.043010.967011.110011.000011.257010.9000
Thajský bahtTHB39.566033.5000
Turecká nová líraTRY7.13307.07306.89007.04807.29507.0580
Ukrajinská hrivnaUAH30.000028.000037.190026.5800


Nákup - banka nakupuje, klient predáva
Predaj - banka predáva, klient nakupuje
Devízy - cudzia mena prevádzaná medzi účtami
Valuty - cudzie mena v hotovosti - bankovky a mince