Kurzy mien a najlepšie kurzy mien bánk a zmenární

Aktuálne dnešné kurzy mien online pre nákup alebo predaj a prehľad kurzov svetových mien pre devízy alebo valuty bánk a zmenární podľa aktuálnych kurzových lístkov v Česku a na Slovensku. Predávajte a nakupujte valuty za najlepší VIP kurzy mien v zmenárňach. Poskytujeme prehľad najlepších VIP kurzov mien v zmenárňach.

Najlepšie kurzy mien vybraných mien bánk a zmenární

Najvýhodnejšie kurzy vybraných mien v bankách a zmenárňach dňa 10.05.2021.
Prehľad najvýhodnejšieho kurzu pre nákup a predaj svetových mien. Výberom meny zobrazíte zmenáreň alebo banku, ktorá ponúka najlepší kurz meny a porovnanie aktuálneho kurzu vybranej meny s ostatnými bankami a zmenárňami.

MenaDevízyValutyVIP kurz valut
NákupPredajNákupPredajNákupPredaj
Americký dolárUSD1.21251.20151.21701.20001.23801.2070
Austrálsky dolárAUD1.56401.54201.59471.57001.57901.5340
Bulharský levBGN1.99501.91681.98501.90501.97001.8800
Česká korunaCZK26.036025.368026.000025.800025.820025.5400
Chorvátska kunaHRK7.64707.42107.60007.44067.55007.3700
Čínsky jüanCNY7.96987.63907.90047.7100
Dánska korunaDKK7.47637.39637.52717.45007.57507.3830
Egyptská libraEGP18.340015.3400
Hongkongský dolárHKD9.53059.230510.03008.1300
Indická rupiaINR89.800087.200094.770074.7700
Indonézska rupiaIDR19563.000012963.0000
Islandská korunaISK154.5000145.5000169.5000121.5000
Izraelský šekelILS4.28003.9000
Japonský jenJPY132.4500131.1500133.4100130.1900136.2000130.5200
Juhoafrický randZAR17.405017.005017.940016.2300
Juhokórejský wonKRW1528.00001098.0000
Kanadský dolárCAD1.48071.46371.51081.53001.50201.4670
Libra šterlingovGBP0.87080.86380.87580.86700.88200.8630
Maďarský forintHUF360.5000356.9200361.0000353.7300362.2000353.7000
Mexické pesoMXN25.030021.4300
MMFXDR0.85080.8302
Nórska korunaNOK10.07509.975010.212010.300010.11809.9150
Novozélandský dolárNZD1.70731.63901.80651.4805
Poľský zlotýPLN4.63104.52254.58004.52354.58004.5200
Rumunský nový leiRON5.02564.82864.98594.86575.20004.7900
Ruský rubeľRUB90.200088.800090.900088.708092.964086.5870
Saúdský riálSAR4.64904.40905.26004.6000
Singapurský dolárSGD1.63951.57551.62801.4280
Švajčiarsky frankCHF1.10421.09081.11001.09501.11101.0880
Švédska korunaSEK10.187010.087010.337510.200010.301010.0790
Thajský bahtTHB41.336030.5840
Turecká nová líraTRY10.05009.950010.10009.945210.28009.7780
Ukrajinská hrivnaUAH39.000031.000039.270032.3900


Nákup - banka nakupuje, klient predáva
Predaj - banka predáva, klient nakupuje
Devízy - cudzia mena prevádzaná medzi účtami
Valuty - cudzie mena v hotovosti - bankovky a mince