Kurzy mien a najlepšie kurzy mien bánk a zmenární

Aktuálne dnešné kurzy mien online pre nákup alebo predaj a prehľad kurzov svetových mien pre devízy alebo valuty bánk a zmenární podľa aktuálnych kurzových lístkov v Česku a na Slovensku. Predávajte a nakupujte valuty za najlepší VIP kurzy mien v zmenárňach. Poskytujeme prehľad najlepších VIP kurzov mien v zmenárňach.

Najlepšie kurzy mien vybraných mien bánk a zmenární

Najvýhodnejšie kurzy vybraných mien v bankách a zmenárňach dňa 17.08.2022.
Prehľad najvýhodnejšieho kurzu pre nákup a predaj svetových mien. Výberom meny zobrazíte zmenáreň alebo banku, ktorá ponúka najlepší kurz meny a porovnanie aktuálneho kurzu vybranej meny s ostatnými bankami a zmenárňami.

MenaDevízyValutyVIP kurz valut
NákupPredajNákupPredajNákupPredaj
Americký dolárUSD1.01811.00711.02701.01501.03301.0130
Austrálsky dolárAUD1.45851.43651.49061.51001.47401.4350
Bulharský levBGN1.99511.91691.95001.90501.97001.9000
Česká korunaCZK24.856024.218024.850024.7000
Chorvátska kunaHRK7.65827.35787.48007.42087.53007.3500
Čínsky jüanCNY7.06066.74997.00997.5000
Dánska korunaDKK7.47657.39657.52807.45007.57607.3840
Egyptská libraEGP18.912315.9123
Hongkongský dolárHKD8.09107.79938.59696.6969
Indická rupiaINR81.500078.900086.452566.4525
Indonézska rupiaIDR17280.000010680.0000
Islandská korunaISK159.3000111.3000
Izraelský šekelILS3.66753.5000
Japonský jenJPY136.6500135.3500137.0800137.0000140.7800134.7600
Juhoafrický randZAR16.860016.460017.448814.9488
Juhokórejský wonKRW1504.41501074.4150
Kanadský dolárCAD1.31651.29951.34201.36001.32901.2930
Libra šterlingovGBP0.84700.84000.85100.85500.85700.8350
Maďarský forintHUF409.1000400.1100395.0000395.0000411.5000397.1000
Mexické pesoMXN20.957217.3572
MMFXDR0.78420.7652
Nórska korunaNOK9.91009.810010.044910.00009.94409.7490
Novozélandský dolárNZD1.63701.56701.73541.4094
Poľský zlotýPLN4.75504.63804.67004.63484.70004.6000
Rumunský nový leiRON4.98404.78864.93854.81955.15004.7500
Ruský rubeľRUB66.304058.211075.055075.000073.755060.7190
Saúdský riálSAR3.92303.68304.53443.8744
Singapurský dolárSGD1.43001.36601.41921.2192
Švajčiarsky frankCHF0.97020.95680.98501.02000.98300.9590
Švédska korunaSEK10.583010.483010.736510.500010.714010.4680
Thajský bahtTHB39.607030.0000
Turecká nová líraTRY18.240018.140018.301017.957018.722017.3800
Ukrajinská hrivnaUAH48.000040.000046.350039.8700


Nákup - banka nakupuje, klient predáva
Predaj - banka predáva, klient nakupuje
Devízy - cudzia mena prevádzaná medzi účtami
Valuty - cudzie mena v hotovosti - bankovky a mince