Kurzy mien a najlepšie kurzy mien bánk a zmenární

Aktuálne dnešné kurzy mien online pre nákup alebo predaj a prehľad kurzov svetových mien pre devízy alebo valuty bánk a zmenární podľa aktuálnych kurzových lístkov v Česku a na Slovensku. Predávajte a nakupujte valuty za najlepší VIP kurzy mien v zmenárňach. Poskytujeme prehľad najlepších VIP kurzov mien v zmenárňach.

Najlepšie kurzy mien vybraných mien bánk a zmenární

Najvýhodnejšie kurzy vybraných mien v bankách a zmenárňach dňa 06.08.2021.
Prehľad najvýhodnejšieho kurzu pre nákup a predaj svetových mien. Výberom meny zobrazíte zmenáreň alebo banku, ktorá ponúka najlepší kurz meny a porovnanie aktuálneho kurzu vybranej meny s ostatnými bankami a zmenárňami.

MenaDevízyValutyVIP kurz valut
NákupPredajNákupPredajNákupPredaj
Americký dolárUSD1.18881.17781.19711.18501.20301.1750
Austrálsky dolárAUD1.61001.58801.64101.62001.63301.5850
Bulharský levBGN1.99501.91681.98501.90501.97001.8800
Česká korunaCZK25.747025.127025.750025.450025.620025.3500
Chorvátska kunaHRK7.61507.39007.35007.41107.51007.3400
Čínsky jüanCNY7.82857.48407.76707.5798
Dánska korunaDKK7.47627.39627.52757.45007.57607.3830
Egyptská libraEGP18.087315.0873
Hongkongský dolárHKD9.35909.05909.85557.9555
Indická rupiaINR88.700086.100093.764573.7645
Indonézska rupiaIDR19242.000012642.0000
Islandská korunaISK167.0000119.0000
Izraelský šekelILS4.14373.9000
Japonský jenJPY130.3700129.0700130.8900132.0000133.7700128.2900
Juhoafrický randZAR17.230016.830017.760916.2000
Juhokórejský wonKRW1527.26501097.2650
Kanadský dolárCAD1.48951.47301.52401.50001.51101.4750
Libra šterlingovGBP0.85450.84750.85810.85400.86800.8460
Maďarský forintHUF356.4100352.8700356.0000349.8800359.0000350.6000
Mexické pesoMXN24.400720.8007
MMFXDR0.84050.82030.84220.8218
Nórska korunaNOK10.502010.402010.626110.400010.603010.3780
Novozélandský dolárNZD1.71251.64251.80831.4823
Poľský zlotýPLN4.59604.49004.56004.50004.58004.5200
Rumunský nový leiRON5.01674.81994.97814.85815.19004.7800
Ruský rubeľRUB87.300085.900087.752085.636089.688083.6220
Saúdský riálSAR4.56084.32085.16914.5091
Singapurský dolárSGD1.63101.56701.61821.4182
Švajčiarsky frankCHF1.07971.06631.09101.07501.08901.0670
Švédska korunaSEK10.240010.140010.389310.200010.386010.1590
Thajský bahtTHB43.043032.2910
Turecká nová líraTRY10.170010.070010.15009.905710.38609.8780
Ukrajinská hrivnaUAH38.000031.000037.000030.6900


Nákup - banka nakupuje, klient predáva
Predaj - banka predáva, klient nakupuje
Devízy - cudzia mena prevádzaná medzi účtami
Valuty - cudzie mena v hotovosti - bankovky a mince