Kurzy mien a najlepšie kurzy mien bánk a zmenární

Aktuálne dnešné kurzy mien online pre nákup alebo predaj a prehľad kurzov svetových mien pre devízy alebo valuty bánk a zmenární podľa aktuálnych kurzových lístkov v Česku a na Slovensku. Predávajte a nakupujte valuty za najlepší VIP kurzy mien v zmenárňach. Poskytujeme prehľad najlepších VIP kurzov mien v zmenárňach.

Najlepšie kurzy mien vybraných mien bánk a zmenární

Najvýhodnejšie kurzy vybraných mien v bankách a zmenárňach dňa 02.12.2020.
Prehľad najvýhodnejšieho kurzu pre nákup a predaj svetových mien. Výberom meny zobrazíte zmenáreň alebo banku, ktorá ponúka najlepší kurz meny a porovnanie aktuálneho kurzu vybranej meny s ostatnými bankami a zmenárňami.

MenaDevízyValutyVIP kurz valut
NákupPredajNákupPredajNákupPredaj
Americký dolárUSD1.20961.19861.21801.20001.22901.2030
Austrálsky dolárAUD1.64401.62201.67231.63001.66901.6190
Bulharský levBGN1.98511.92651.98501.90501.97001.8800
Česká korunaCZK26.601026.000026.600026.250026.420026.1500
Chorvátska kunaHRK7.66587.44207.65007.46837.57007.3900
Čínsky jüanCNY8.02747.79027.96557.7735
Dánska korunaDKK7.48407.40407.53497.45007.58207.3900
Egyptská libraEGP18.420015.4200
Hongkongský dolárHKD9.48159.20139.98008.0800
Indická rupiaINR90.000087.400094.860074.8600
Indonézska rupiaIDR19335.000012735.0000
Islandská korunaISK154.5000145.5000175.3000127.3000
Izraelský šekelILS4.30003.3600
Japonský jenJPY126.8170125.5500126.9100124.1000130.0800124.8800
Juhoafrický randZAR18.754018.354019.220017.3900
Juhokórejský wonKRW1503.00001073.0000
Kanadský dolárCAD1.56751.55051.59471.56001.59101.5510
Libra šterlingovGBP0.90550.89850.90500.89500.91300.8930
Maďarský forintHUF358.6700355.1100358.0000358.0000360.6000352.1000
Mexické pesoMXN25.020021.4200
MMFXDR0.84820.8278
Nórska korunaNOK10.706010.606010.837010.700010.767010.5340
Novozélandský dolárNZD1.74201.67201.84001.5140
Poľský zlotýPLN4.51264.41164.47004.42004.48004.4200
Rumunský nový leiRON4.94594.79974.92904.81025.14004.7400
Ruský rubeľRUB91.920090.520091.885089.671094.555088.0260
Saúdský riálSAR4.63804.39805.24004.5800
Singapurský dolárSGD1.64701.58301.63401.4340
Švajčiarsky frankCHF1.08991.07651.10001.08501.10101.0790
Švédska korunaSEK10.317010.217010.460010.465010.442010.2120
Thajský bahtTHB40.106033.5000
Turecká nová líraTRY9.44309.34309.49009.30039.58109.3130
Ukrajinská hrivnaUAH39.000030.970040.040032.9700


Nákup - banka nakupuje, klient predáva
Predaj - banka predáva, klient nakupuje
Devízy - cudzia mena prevádzaná medzi účtami
Valuty - cudzie mena v hotovosti - bankovky a mince