Kurzy mien a najlepšie kurzy mien bánk a zmenární

Aktuálne dnešné kurzy mien online pre nákup alebo predaj a prehľad kurzov svetových mien pre devízy alebo valuty bánk a zmenární podľa aktuálnych kurzových lístkov v Česku a na Slovensku. Predávajte a nakupujte valuty za najlepší VIP kurzy mien v zmenárňach. Poskytujeme prehľad najlepších VIP kurzov mien v zmenárňach.

Najlepšie kurzy mien vybraných mien bánk a zmenární

Najvýhodnejšie kurzy vybraných mien v bankách a zmenárňach dňa 18.09.2020.
Prehľad najvýhodnejšieho kurzu pre nákup a predaj svetových mien. Výberom meny zobrazíte zmenáreň alebo banku, ktorá ponúka najlepší kurz meny a porovnanie aktuálneho kurzu vybranej meny s ostatnými bankami a zmenárňami.

MenaDevízyValutyVIP kurz valut
NákupPredajNákupPredajNákupPredaj
Americký dolárUSD1.18201.17981.19001.17601.20601.1810
Austrálsky dolárAUD1.62611.60931.65411.61001.65201.6030
Bulharský levBGN1.98561.92691.98501.90501.97001.8800
Česká korunaCZK27.040026.414026.900026.550026.830026.5500
Chorvátska kunaHRK7.65587.42967.60007.44937.55007.3800
Čínsky jüanCNY8.11367.87388.08607.8910
Dánska korunaDKK7.47507.41507.52707.45007.58007.3870
Egyptská libraEGP18.060015.0600
Hongkongský dolárHKD9.29449.03009.83008.1425
Indická rupiaINR88.050085.450093.000073.0000
Indonézska rupiaIDR19860.000013260.0000
Islandská korunaISK154.5000145.5000179.8000131.8000
Izraelský šekelILS4.39003.4500
Japonský jenJPY124.1500123.0500125.1400124.1700127.9900122.9500
Juhoafrický randZAR19.320019.050019.860018.2700
Juhokórejský wonKRW1549.00001119.0000
Kanadský dolárCAD1.56591.55201.58491.55001.59001.5500
Libra šterlingovGBP0.91100.90810.91600.91300.92900.9080
Maďarský forintHUF362.6500359.0500358.0000355.8700364.5000355.9000
Mexické pesoMXN25.510021.9100
MMFXDR0.84260.8222
Nórska korunaNOK10.730010.688010.790010.750010.847010.6100
Novozélandský dolárNZD1.78201.71201.87891.6043
Poľský zlotýPLN4.50474.40474.45004.40154.48004.4100
Rumunský nový leiRON4.93374.78794.92054.80195.13004.7300
Ruský rubeľRUB89.600088.200090.013087.843092.276085.9640
Saúdský riálSAR4.56204.32205.17004.5100
Singapurský dolárSGD1.63901.57501.62401.4836
Švajčiarsky frankCHF1.08271.07001.09001.07701.09201.0700
Švédska korunaSEK10.444010.364010.514010.400010.600010.3610
Thajský bahtTHB40.476029.7240
Turecká nová líraTRY9.01508.91509.03978.82179.09008.8420
Ukrajinská hrivnaUAH37.000030.060038.830032.0600


Nákup - banka nakupuje, klient predáva
Predaj - banka predáva, klient nakupuje
Devízy - cudzia mena prevádzaná medzi účtami
Valuty - cudzie mena v hotovosti - bankovky a mince