Kurzy mien a najlepšie kurzy mien bánk a zmenární

Aktuálne dnešné kurzy mien online pre nákup alebo predaj a prehľad kurzov svetových mien pre devízy alebo valuty bánk a zmenární podľa aktuálnych kurzových lístkov v Česku a na Slovensku. Predávajte a nakupujte valuty za najlepší VIP kurzy mien v zmenárňach. Poskytujeme prehľad najlepších VIP kurzov mien v zmenárňach.

Najlepšie kurzy mien vybraných mien bánk a zmenární

Najvýhodnejšie kurzy vybraných mien v bankách a zmenárňach dňa 13.04.2021.
Prehľad najvýhodnejšieho kurzu pre nákup a predaj svetových mien. Výberom meny zobrazíte zmenáreň alebo banku, ktorá ponúka najlepší kurz meny a porovnanie aktuálneho kurzu vybranej meny s ostatnými bankami a zmenárňami.

MenaDevízyValutyVIP kurz valut
NákupPredajNákupPredajNákupPredaj
Americký dolárUSD1.19411.18311.20401.18701.20901.1800
Austrálsky dolárAUD1.57351.55151.60001.57001.59401.5480
Bulharský levBGN1.99501.91681.98501.90501.97001.8800
Česká korunaCZK26.350025.681026.370025.950026.190025.9000
Chorvátska kunaHRK7.68307.45607.60007.47327.58007.4000
Čínsky jüanCNY7.96767.61867.89857.7081
Dánska korunaDKK7.47757.39757.52867.45007.57607.3840
Egyptská libraEGP17.970014.9700
Hongkongský dolárHKD9.39409.09409.89007.9900
Indická rupiaINR90.750088.150095.650075.6500
Indonézska rupiaIDR19670.000013070.0000
Islandská korunaISK154.5000145.5000170.9000122.9000
Izraelský šekelILS4.27003.9000
Japonský jenJPY130.7300129.4300131.8600128.6800134.4100128.8700
Juhoafrický randZAR17.540017.140018.080016.5500
Juhokórejský wonKRW1512.00001082.0000
Kanadský dolárCAD1.50551.48851.53271.53001.52401.4870
Libra šterlingovGBP0.86850.86150.87200.86500.87800.8590
Maďarský forintHUF360.3800356.8000359.0000353.0000361.9000353.4000
Mexické pesoMXN24.780021.1800
MMFXDR0.84490.8245
Nórska korunaNOK10.190010.090010.315010.300010.225010.0170
Novozélandský dolárNZD1.72751.65751.82381.4978
Poľský zlotýPLN4.58904.49304.55004.48004.57004.5100
Rumunský nový leiRON5.01994.82314.98104.86105.19004.7900
Ruský rubeľRUB92.340090.940093.167090.921095.329088.7260
Saúdský riálSAR4.57954.33955.19004.5300
Singapurský dolárSGD1.62871.56471.61601.4160
Švajčiarsky frankCHF1.10671.09331.11701.10001.11401.0920
Švédska korunaSEK10.248010.148010.395810.200010.407010.1790
Thajský bahtTHB41.056030.3040
Turecká nová líraTRY9.75009.65009.79669.56049.95209.4690
Ukrajinská hrivnaUAH39.000032.000038.670031.9400


Nákup - banka nakupuje, klient predáva
Predaj - banka predáva, klient nakupuje
Devízy - cudzia mena prevádzaná medzi účtami
Valuty - cudzie mena v hotovosti - bankovky a mince