Kurzy mien a najlepšie kurzy mien bánk a zmenární

Aktuálne dnešné kurzy mien online pre nákup alebo predaj a prehľad kurzov svetových mien pre devízy alebo valuty bánk a zmenární podľa aktuálnych kurzových lístkov v Česku a na Slovensku. Predávajte a nakupujte valuty za najlepší VIP kurzy mien v zmenárňach. Poskytujeme prehľad najlepších VIP kurzov mien v zmenárňach.

Najlepšie kurzy mien vybraných mien bánk a zmenární

Najvýhodnejšie kurzy vybraných mien v bankách a zmenárňach dňa 02.07.2020.
Prehľad najvýhodnejšieho kurzu pre nákup a predaj svetových mien. Výberom meny zobrazíte zmenáreň alebo banku, ktorá ponúka najlepší kurz meny a porovnanie aktuálneho kurzu vybranej meny s ostatnými bankami a zmenárňami.

MenaDevízyValutyVIP kurz valut
NákupPredajNákupPredajNákupPredaj
Americký dolárUSD1.12691.11591.13301.12001.14601.1230
Austrálsky dolárAUD1.63551.61351.66481.63001.65901.6100
Bulharský levBGN1.98511.92641.98501.90001.97001.8800
Česká korunaCZK26.976026.290026.900026.600026.750026.4700
Chorvátska kunaHRK7.67787.45107.50007.47227.58007.4000
Čínsky jüanCNY8.08497.84608.04757.8535
Dánska korunaDKK7.49217.41217.54407.46007.59007.3970
Egyptská libraEGP17.830014.8300
Hongkongský dolárHKD8.82608.60379.33007.4300
Indická rupiaINR85.800083.200090.690070.6900
Indonézska rupiaIDR18220.000011620.0000
Islandská korunaISK154.5000145.5000174.6000126.6000
Izraelský šekelILS4.20003.9000
Japonský jenJPY121.2000119.9000121.7300120.0000124.7800119.9800
Juhoafrický randZAR19.515019.115020.060018.2900
Juhokórejský wonKRW1523.00001093.0000
Kanadský dolárCAD1.52841.51141.56691.52001.56101.5230
Libra šterlingovGBP0.90560.89860.91100.90000.91600.8950
Maďarský forintHUF355.4000351.8600347.0000349.4600357.2000348.9000
Mexické pesoMXN26.480022.8800
MMFXDR0.82140.8016
Nórska korunaNOK10.816010.716010.924010.800010.811010.5750
Novozélandský dolárNZD1.77101.70101.86881.5428
Poľský zlotýPLN4.51604.40404.45004.43004.50004.4400
Rumunský nový leiRON4.90574.76074.89544.77745.11004.7100
Ruský rubeľRUB80.343078.943080.585078.643082.655077.2600
Saúdský riálSAR4.31904.07904.93004.2700
Singapurský dolárSGD1.59501.53101.58301.3830
Švajčiarsky frankCHF1.06801.05461.08401.06201.08001.0590
Švédska korunaSEK10.519010.419010.679010.501010.660010.4430
Thajský bahtTHB38.366033.5000
Turecká nová líraTRY7.72607.62607.75807.59877.83507.6370
Ukrajinská hrivnaUAH33.000027.520035.440029.5200


Nákup - banka nakupuje, klient predáva
Predaj - banka predáva, klient nakupuje
Devízy - cudzia mena prevádzaná medzi účtami
Valuty - cudzie mena v hotovosti - bankovky a mince